Služby


     Zde najdete rozepsané jednotlivé balíčky služeb, které nejsou konečné a zákazník je může nadále rozšiřovat, podle toho, co od svých stránek očekává. Dále se zde nachází ceník těchto služeb s možnými úpravami, které si zvolí zákazník sám. Pokud budete mít nějaké dotazy, nebojte se využít našeho poptávkového formuláře v sekci Kontakt.


Web VIZITKA

     Internetová vizitka nabízí jednu webovou stránku s originálním grafickým designem. Tento balíček je vhodný především pro soukromou osobu, kde najdete základní informace, jako je jméno, telefon, email a další základní informace.


Web START

     Základní balíček, který obsahuje maximálně 5 statických stránek s texty, obrázky a tabulkami, kde sdělíte informace o sobě nebo o Vaší firmě. Stránka obsahuje navigační menu pro jednoduché procházení webu, které se dále nečlení. Web START neumožňuje zákazníkovi měnit textový obsah stránek a je potřeba zásah programátora do zdrojového kódu.


Web STANDARD

     Střední balíček zvyšuje maximální počet stránek na 10. Navíc stránky obsahují kontakní formulář, pro okamžité zaslání emailu zákazníky z Vašich stránek, kteří mají nějaký dotaz.


Web PROFI

     Web PROFI nabízí profesionální webovou prezentaci pro firmu nebo soukromou osobu, která obsahuje maximálně 20 stránek, kontaktní formulář, objednávkový formulář, základní SEO optimalizace. Tento balíček lze dále samozřejmě rozšiřovat dle přání zákazníka.


E-shop

     Elektronický obchod vhodný pro soukromníky a firmy, který je upravován podle Vašich požadavků a přání. E-shop nabízí kompletní prezentaci Vašeho obchodu s možností nákupu přes internet. Dále zde najdete registraci nových zákazníků, přihlašovací formulář zákazníků, pro administrátora editace položek katalogu i jednotlivých kategorií, nákupní košík.Kompletace PC, instalace systému

     Sháníte nový počítač a nevíte si rady? Kontaktujte nás a my Vám ZDARMA poradíme, podle Vašich požadavků, jaký by byl pro Vás nejlepší. Pak jen stačí stanovit cenu, kolik jste ochotni za počítač dát a my Vám sestavíme počítač přesně šitý Vám na míru.
      Pokud potřebujete nainstalovat operační systém do nového počítače nebo přeinstalovat stávající ve Vašem starším počítači obraťte se na nás a využijte servisu do 24 hodin.


Doučování

     Máte problémy s používáním počítače, ztrácíte se ve složitosti systému Windows, chcete vše ovládat bravurně bez cizí pomoci, potřebujete nastavit Váš počítač - není nic jednoduššího, než se nám ozvat a my Vás zaučíme. Doučování probíhá formou vyučovacích hodin (45 minut) a nabízí tyto oblasti:

    - základy práce ve Windows - soubory, složky, kopírování, stromová struktura
    - nabídka START, pokročilá správa počítače, ovládací panely, práce s disky
    - počítačové sítě - LAN, WiFi, Bluetooth
    - Microsoft Office - práce s kancelářskými aplikacemi MS Word, MS Excel, MS Powerpoint.
    - další oblasti na dotaz

 

Podrobný ceník prací:

Webové práce
Web START od 4900,- Kč
Web STANDARD od 6900,- Kč
Web PROFI od 8900,- Kč
Web VIZITKA od 1490,- Kč
E-Shop od 9900,- Kč
+ 1 podstránka k balíčkům od 500,- Kč
Aktualizace dat 200,- Kč/hod
Úprava Vašich stránek 200,- Kč/hod
Zajištění domény ZDARMA*
Cena domény na rok (podle koncovky) na dotaz
Zajištění webhostingu ZDARMA*
Cena webhostingu na rok na dotaz
Grafické práce
Webdesign od 900,- Kč
Novoročenka od 500,- Kč
Další práce dle dohody...  
Ostatní práce
Postavení PC dle předem dohodnutého rozpočtu 250,- Kč
Instalace systému Windows do nového PC (nastavení, vyladění) 350,- Kč
Přeinstalování systému Windows ve starším PC (nastavení, vyladění) 350,- Kč
Servis do 24 hodin 200,- Kč
Doučování práce na PC 150,-Kč/ hod.
mimo Telč 8,- Kč/km
                * platí při vytváření stránek u nás.
Domů

Copyright © 2009 - Umělevně
Google  |   Seznam  |   Centrum  |   SEO Servis  |   W3C Validátor  |   facebook   Facebook  |   Profesionální katalog  |   EshopLink.cz  |   Nejlepší katalog  |   Liver  |   Katalog
Katalog firem a eshopů  |   TOPlist  |   optimalizace PageRank.cz